بیمه عمر ایران

نماینده برتر بیمه ایران، ایزدی کد 5841

 سوالی که بسیاری از متقاضیان بیمه عمر از من می پرسند این است که بیمه نامه ی عمر را به نام خودم ثبت کنم یا فرزندم؟ 

بهترین راه اینست که برای هم خودتان هم فرزندتان بیمه باز کنید. اگر بودجه ی محدودی دارید آنرا بین دو نفر تقسیم کنید. یعنی اگر ماهیانه برای صد هزار تومان پرداختی بیمه عمر برنامه چیدید، آنرا به دو بیمه عمر پنجاه هزار تومانی برای خود و فرزندتان تقسیم کنید. که هم شما تحت پوشش باشید هم فرزندتان. 

اما اگر تمایل دارید تنها یک بیمه باز کنید معمولا توصیه می شود که به نام خودتان باز کنید و مبلغ دریافتی را برای فرزندتان لحاظ کنید. چراکه ریسک بیماری های صعب العلاج و خدای ناکرده فوت یک انسان بالغ بر اثر بیماری بیش از کودکان است. همچنین ازآنجا که زندگی مالی فرزند شما وابسته به درآمد و در نتیجه سلامت شماست، درصورت بیماری، فرزندتان منبع درآم دیگری ندارد و آینده اش به چالش کشیده می شود.

اما لازم بذکر است بیمه عمر برای کودکان نیز بسیار ضروریست. متاسفانه در بین مشتریان ما بودند کودکانی که در سنین پایین  دچار بیماری های صعب العلاج و گاها فوت شدند. با بیمه عمری که باز کرده بودند، بسیاری از هزینه های سرسام آور بیماری هایشان پرداخت شد و می شود که کمک کوچکی به خانواده ی مصیبت زده است. 

با این تفاسیر باز هم پیشنهاد میکنم که بیمه عمر برای هم والدین هم فرزند مناسبترین راهکار است.

درصورت نیاز به مشاوره ی دقیق بیمه عمر تماس بگیرید

ارسال شده توسط نماینده برتر بیمه ایران ایزدی ۵۸۴۱ شنبه 25 مهر 1394, 10:35:00

مطالب بیمه عمر ایران، بیمه زندگی مان. بیمه مان کاملترین و لوکس ترین بیمه از نظر بیمه مرکزیست که با توجه به دولتی بودن بیمه ایران و توانگری بسیار بالای شرکت ایران معین، پکیج بیمه عمری بسیار قوی و بی رقیب در بازار بیمه ایجاد کرده است. عزیزان توجه کنید خرید بیمه عمر لحظه ای نیست و قلق های زیادی دارد و مشاوره ی بیمه عمر دقیقی می خواهد. بیمه عمر قراردادی طولانی مدت است که انتخاب نماینده ای با سابقه ی مناسب و مطرح در شرکت بیمه می تواند همراهی مطمئن برای سالهای پیش روی شما باشد. ایزدی نماینده برتر سالهای ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۵. تاسیس از سال ۸۴. ۸۸۳۴۳۶۰۶

بیمه عمر راهی ساده و منطقی برای سرمایه گذاری با مبالغ اندک در کنار پوشش های فوت عادی - بیمه عمر، فوت بر اثر حادثه - بیمه عمر ، نقص عضو ، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، سرطان، بیماریهای خاص(سکته و پیوند اعضای داخلی). با امکان دریافت وام بدون ضامن و سفته در بیمه عمر و حقوق بازنشستگی مادام العمر