بیمه عمر ایران

نماینده برتر بیمه ایران، ایزدی کد 20707

بیمه عمر مادراز زمانی که بعنوان بازاریاب از منزل شروع بکار کردم، برای رفع نیازهای سلامتی متکی به بیمه ی همسرم شدم. وقتی اولین فرزندم در سال 85 بدنیا آمد، کاملا متوجه شدم که شدیدا به بیمه عمر نیاز دارم. از کجا معلوم که زندگی چه نقشه ای برایم کشیده. به همه ی مادرها بخصوص آنهایی که در منزل کار می کنند توصیه می کنم حتما خود را بیمه عمر کنند.
یکی دو دقیقه به تمام کارهایی که برای خانواده ی خود انجام میدهید فکر کنید. آشپزی، نظافت، مراقبت از فرزندان، بازی با آنها و بی شمار کار دیگر تا خوشی و سلامتی را برای آنها تامین کنید. درسته، کسی که پول آور یا به قولی نان آور خانه ی شماست همسرتان است. اما این شمایید که می توانید سرمایه را ذخیره کنید.
مادری که از خانه کار می کند باید نقش خدمتکار، آشپز و پرستار بچه را بخوبی ایفا کند. پس در قبال آن در بسیاری از خرج های زندگی صرفه جویی انحام میدهید. با وجود تمام این مسائل در ذهن خود، به این فکر کنید که اگر شما نباشید، خانواده تان چه کار خواهند کرد؟ آیا همسرتان می تواند از پس تمام وظایفی که شما انجام می دهید برآید یا آیا می تواند مخارج آن وظایف را تامین کند؟ بدون وجود بیمه عمر، جبران مبالغی که توسط حضور شما ذخیره می شد بسیار سخت می شود.
الان که دلیل ضرورت بیمه عمربرای یک مادر خانه دار، بیشتر برایتان جا افتاد ، سوال بعدی اینست که مبلغ قرارداد بیمه عمرم چقدر باشد کافیست؟ این مبلغ بسته به درآمد و بودجه ی ماهیانه ی شماست که مطمئنم نمایندگی ایزدی می تواند در تصمیم گیری آن کمکتان کند همانطور که به من و دوستانم کمک کرد.

امروز و فردا نکنید. چه باشیم چه نباشیم، تنها دغدغه مان کودکانمان هستند.

ارسال شده توسط نماینده برتر بیمه ایران ایزدی ۵۸۴۱ پنجشنبه 12 تير 1393, 15:29:00

توضیحات

مطالب بیمه عمر ایران، بیمه زندگی مان. بیمه مان کاملترین و لوکس ترین بیمه از نظر بیمه مرکزیست که با توجه به دولتی بودن بیمه ایران و توانگری بسیار بالای شرکت ایران معین، پکیج بیمه عمری بسیار قوی و بی رقیب در بازار بیمه ایجاد کرده است. عزیزان توجه کنید خرید بیمه عمر لحظه ای نیست و قلق های زیادی دارد و مشاوره ی بیمه عمر دقیقی می خواهد. بیمه عمر قراردادی طولانی مدت است که انتخاب نماینده ای با سابقه ی مناسب و مطرح در شرکت بیمه می تواند همراهی مطمئن برای سالهای پیش روی شما باشد. ایزدی نماینده برتر سالهای ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۵. تاسیس از سال ۸۴. ۸۸۳۴۳۶۰۶

بیمه عمر راهی ساده و منطقی برای سرمایه گذاری با مبالغ اندک در کنار پوشش های فوت عادی - بیمه عمر، فوت بر اثر حادثه - بیمه عمر ، نقص عضو ، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، سرطان، بیماریهای خاص(سکته و پیوند اعضای داخلی). با امکان دریافت وام بدون ضامن و سفته در بیمه عمر و حقوق بازنشستگی مادام العمر