بیمه عمر ایران

نماینده برتر بیمه ایران، ایزدی کد 20707

داستان های الهام بخش بیمه عمر ایران با خلاقیت نمایندگی ایزدی برای معرفی مزایای این نوع بیمه، نوشته شده است. (که البته در برخی از دیگر سایت ها کپی برداری شده.) با خواندن آنها برخی از بهترین راهکارهای حفظ و بهبود وضعیت اقتصادی و سرمایه گذاری را به سادگی خواهید شناخت:

 

سحر در سن 18 سالگی، تحصیل در رشته عکاسی دانشگاه هنر را آغاز کرد. خانواده اش از وضعیت اقتصادی مناسبی برخوردار نبودند. اما این موضوع جلوی بلندپروازی های او را نمی گرفت. نمی دانست چگونه، اما امیدوار بود که روزی سرمایه ای داشته باشد تا کسب و کار خودش را راه اندازی کند. یکی از دوستانش به او راه کاری نشان داد که رسیدن به آرزوهایش را امکان پذیر می کرد.
اکنون سحر 23 ساله است. به تازگی فارغ التحصیل شده و با ده میلیون تومان پولی که دارد، آتلیه عکاسی خود را مدیریت می کند و منتظر ده ملیون بعدی در 5 سال آینده است.
هم کلاسی های سحر حسرت می خورند که کاش آنها هم اقدام سحر را انجام داده بودند!

 

 

حمید 25 سال داشت، با وجود مدرک مهندسی شغل مناسبی پیدا نمی کرد. به تدریس خصوصی روی آورد. در آمدش خوب بود. اما بزرگترهای فامیل دائما سرزنشش می کردند که "ما حقوق بازنشستگی می گیریم و راحت در خانه استراحت می کنیم. تو می خوای چی کار کنی؟ تو هیچ آینده ای نداری "
حمید به فکر فرو رفت. او هرگز شغلش را عوض نکرد و شغل دومی هم نگرفت اما تصمیمی گرفت که زندگیش را متحول ساخت.
اکنون حمید 45 ساله است. گه گاهی به تدریس می پردازد. اما اغلب وقت خود را با دوستانش می گذراند. او از نظر مالی تامین است و ماهیانه 1.200.000 تومان دریافت می کند. همه تعجب کرده اند که حمید از کجا مستمری می گیرد!

 

شما هم برای دیگران الهام بخش باشید.

ارسال شده توسط نماینده برتر بیمه ایران ایزدی ۵۸۴۱ ﺳﻪشنبه 12 شهریور 1392, 11:00:00

مطالب بیمه عمر ایران، بیمه زندگی مان. بیمه مان کاملترین و لوکس ترین بیمه از نظر بیمه مرکزیست که با توجه به دولتی بودن بیمه ایران و توانگری بسیار بالای شرکت ایران معین، پکیج بیمه عمری بسیار قوی و بی رقیب در بازار بیمه ایجاد کرده است. عزیزان توجه کنید خرید بیمه عمر لحظه ای نیست و قلق های زیادی دارد و مشاوره ی بیمه عمر دقیقی می خواهد. بیمه عمر قراردادی طولانی مدت است که انتخاب نماینده ای با سابقه ی مناسب و مطرح در شرکت بیمه می تواند همراهی مطمئن برای سالهای پیش روی شما باشد. ایزدی نماینده برتر سالهای ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۵. تاسیس از سال ۸۴. ۸۸۳۴۳۶۰۶

بیمه عمر راهی ساده و منطقی برای سرمایه گذاری با مبالغ اندک در کنار پوشش های فوت عادی - بیمه عمر، فوت بر اثر حادثه - بیمه عمر ، نقص عضو ، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، سرطان، بیماریهای خاص(سکته و پیوند اعضای داخلی). با امکان دریافت وام بدون ضامن و سفته در بیمه عمر و حقوق بازنشستگی مادام العمر