بیمه عمر ایران

نماینده برتر بیمه ایران، ایزدی کد 5841

بیمه گذاران بیمه عمر همگی دارای خود کنترلی هستند

روانشناسی بیمه عمر دارها

به تعویق انداختن لذت آنیواضح ترین خصلت شخصیتی که بین متقاضیان بیمه عمر دیده می شود "رضایت به تعویق انداخته شده" Delayed Gratification است. این خصلت بین عموم مردم، بخصوص ایرانی ها کم و معمولا میان کارفرینان دیده می شود. اما تمامی متقاضیان بیمه عمر این خصلت را دارا هستند.

اما قابلیت به تعویق انداختن رضایت چیست؟

سیم پیچی مغز حیوانات  جهت بقا به شکلیست که تمایل دارند به سرعت به لذت و رضایت نائل شوند. اگر یک تکه گوشت را جلوی یک حیوان گوشتخوار بگذارید بلافاصله ان را می بلعد مگر مجبور باشد بخاطر ترس از کشته شدن آن را رها کند که برایش عذابی بسیار بزرگ خواهد بود. این خصلت حیوانات است گرچه انسان توانسته با روش های تربیتی برخی از حیوانات را رام کند و به تعویق انداختن لذت را آموزش دهد. مانند آموزش غذا نگرفتن از دست غریبه ها به سگ های نگهبان.

قسمتی از مغز انسان نیز به مسائل مربوط به بقا مربوط می شود که در اصطلاح عصب شناسی به ان مغز خزنده می گویند. در واقع قسمتی از مغز انسان درست مانند دیگر حیوانات تمایل شدیدی به دریافت لذت انی دارد و نمیخواهد رضایات را به تعویق بیندازد.

در ازمایشی معروف به بچه های یک کلاس درس، مارش مالو (همون پفپفی) توزیع شد. کودکان می توانستند هر وقت خواستند مارش مالوی خود را بخورند. اما اگر صبر میکردند می توانستند دو مارشمالو دریافت کنند.  تعداد زیادی از کودکان نتوانستند در برابر تمایل به لذت انی خودن مارش مالو صبر کنند و درصدی که صبر کردند در انتها دو عدد مارشمالو خوردند. تحقیقات روی این کودکان ادامه یافت و نشان داد کودکانی که صبر کردند، نمرات بسیار بهتری از دیگران داشتند، در دبیرستان نیز موفق تر بودند از نظر روانشناسی منعطف تر، خود انگیزشی و مستقل تر بودند.

پس بطور کل معنی "به تعوبق انداختن لذت ها" یعنی بتوانیم برای دستیابی به یک رضایت یا موفقیت یا لذت بزرگتر و بیشتر، تمایل به دریافت لذت های آنی را کنترل کنیم...

برای موفقیت در هر کاری از رعایت اصول تغذیه برای سلامتی و کاهش وزن تا موفقیت در تحصیلات و کسب ثروت، کنترل تمایل به دریافت آنی رضایت، پایه و اساسی مهم به حساب می اید و یک ضرورت است.

برگردیم به متقاضیان بیمه عمر. کارمندی را با حقوق پایه در نظر بگیرید که ماهیانه مثلا مبلغ سیصد هزار تومان را برای اقساط بیمه عمر خود جمع میکند و کنار می گذارد تا در آینده بتواند حداقل یک میلیارد تومان داشته باشد. این فرد با دوستش به مراکز خرید می رود و لباس مورد علاقه اش را می بینید. لباسی که همیشه دنبالش بوده است به مبلغ سیصد هزار تومان. قسمت بزرگی از مغزش پالس می دهد که همین الان ان را بخر. اما قسمت جلویی مغز که مربوط به تحلیل و تفکر است مدام به او یاداوری میکند که باید برای هدف بزرگتری که دارد ازین لذت انی بگذرد.  اغلب اوقات قسمت پشتی مغز برنده می شود و بجای ذخیره پول، لباس خریداری می شود. اما اگر قسمت انسانی مغز (فرونتال کورتکس) قویتر باشد، اراده برنده شده و لذت ، به تعویق انداخته می شود. مبالغ را جمع می کند و در اینده به هدف و رضایت بسیار بیشتری می رسد.

روزانه چالش های بسیار زیادی پیش میاید که فقط کسانی که این خصلت را دارند می توانند با ان دست و پنجه نرم کنند و عطای لذت انی را به لقایش ببخشند.

اما خوشبختانه راههایی برای تقویت به تعویق انداختن دریافت لذت انی وجود دارد که با تمرین مستدام می توانید در ان خبره شوید:

  1- ارزش های خودتان را بشناسید

وقتی بدانید چه چیزی برایتان مهم است، می توانید راحت تر تصمیم هایی بگیرید که به موفقیت و شادمانیتان منجر شود.

  2- بدانید به چه چیزی می خواهید برسید

مطمئن بشید اهدافتان شفاف هستند، دقیقا چه هدفی دارید و به چه چیزی میخواهید برسید؟

  3- یک نقشه یا برنامه ایجاد کنید

هنگامیکه ارزش ها و اهدافتان را شناختید، ساخت یک برنامه به شما کمک می کند که به آن برسید. هنگام برنامه ریزی چشم انداز بلند مدتان برایتان واضح تر می شود و در حین مسیر مصمم تر می مانید.

  4- اولویت بندی کنید

در بین مسائلی که برایتان اهمیت دارد کدام مهم تر است؟ کدام با ارزش تر است؟ خرید لباس برای پوشیدن در یک مهمانی یا سرمایه ای که بتوانید با آن خانه بخرید یا به کشورهای مختلف سفر کنید یا فرزندتان را به دانشگاه های خوب بفرستید یا...

  5- به خودتان جایزه دهید

به تعویق انداختن رضایت کار سخت و چالشی طولانی مدت است. اهدافتان را کوچک کنید و بعد از رسیدن به انها به خود جایزه دهید. بعنوان مثال در انتهای هر سال که در پرداخت مرتب حق بیمه های ماهیانه ی خود موفق بودید به خود هدیه بدهید یا جشن بگیرید و به شکلی خود را تشویق کنید.

 

به امید موفقیت شما دوستان عزیز. ایزدی کد 5841

روانشناسی بیمه عمر

بررسی طرز فکر متقاضیان بیمه عمر

لگوی بیمه ایران نمایندگی ایزدی کد ۵۸۴۱
ارسال شده توسط نماینده برتر بیمه ایران ایزدی ۵۸۴۱ یکشنبه 10 ارديبهشت 1396, 11:27:00

توضیحات

مطالب بیمه عمر ایران، بیمه زندگی مان. بیمه مان کاملترین و لوکس ترین بیمه از نظر بیمه مرکزیست که با توجه به دولتی بودن بیمه ایران و توانگری بسیار بالای شرکت ایران معین، پکیج بیمه عمری بسیار قوی و بی رقیب در بازار بیمه ایجاد کرده است. عزیزان توجه کنید خرید بیمه عمر لحظه ای نیست و قلق های زیادی دارد و مشاوره ی بیمه عمر دقیقی می خواهد. بیمه عمر قراردادی طولانی مدت است که انتخاب نماینده ای با سابقه ی مناسب و مطرح در شرکت بیمه می تواند همراهی مطمئن برای سالهای پیش روی شما باشد. ایزدی نماینده برتر سالهای ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۵. تاسیس از سال ۸۴. ۸۸۳۴۳۶۰۶

بیمه عمر راهی ساده و منطقی برای سرمایه گذاری با مبالغ اندک در کنار پوشش های فوت عادی - بیمه عمر، فوت بر اثر حادثه - بیمه عمر ، نقص عضو ، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، سرطان، بیماریهای خاص(سکته و پیوند اعضای داخلی). با امکان دریافت وام بدون ضامن و سفته در بیمه عمر و حقوق بازنشستگی مادام العمر