بیمه عمر ایران

نماینده برتر بیمه ایران، ایزدی کد 20707

گزارش کلاهبردای از بیمه عمر برای اهدای سرمایه فوت به کلیسا

 

جینی لوگیبز یکی از سنگدل ترین قاتلان تاریخ در صنعت بیمه عمر شناخته می شود. اولین قتل او توسط مسمومیت آرسنیک صورت گرفت و اولین مقتول همسرش بود. چارلز همسر جینی در حال خوردن شام بود که ناگهان سکته کرد حداقل در ظاهر اینچنین تصور میشد اما در حقیقت مشکل چارلز مسمویت با ارسنیک بود  . چارلز به بیمارستان برده شد و در آنجا جان سپرد. دکترها دلیل مرگ را به جینی اعلام کردند: بیماری کبدی مزمن. پیگیری بیشتری صورت نگرفت. جینی ۳۳ ساله بیوه شد.

جینی که در ظاهر زنی معتقد و مومن بود و مرتب به کلیسا میرفت، زنی معتبر و شناس در شهر بود. بعد ازین ماجرا بخش عمده ای از سرمایه فوت بیمه عمر همسرش را به کلیسا بخشید. همسایه ها و اعضای کلیسا به او و سه فرزندش لستر، راجر و ماروین  مرتبا رسیدگی کرده و انها را دلداری می دادند. این مسئله باعث می شد جینی بیشتر به فکر کمک به کلیسا بیفتد و بدنبال راههای جدیدی برای سر و سامان دادن به کلیسا و شهرت باشد. هشت ماه بعد از مرگ چارلز پسر جینی به نام ؛مالوین؛ بیمار شد. وضعیتش روز به روز بدتر میشد و در عرض مدتی کوتاه فوت شد. پزشکان بیماری او را ارثی و همانند پدرش مشکل کبدی تخیص دادند. علت فوت هپاتیت ثبت شد درصورتی که او تنها ۱۲ سال داشت.

هنوز هیچ کس به این دو مرگ شک نرکده بود و آن را بدشانسی محض پنداشتند. اما در این میان جینی دوباره با سرمایه فوت بیمه عمر پسرش پولدار شد و بازهم قسمت زیادی از سرمایه اش را به کلیسا بخشید. به یک اسطوره تبدیل شد و همگی بیش از پیش به او عشق می ورزیدند. اما چند ماه بعد لستر که به تازگی ۱۶ ساله شده بود هم بیمار شد. اول سردرد  بعد سرگیجه و  روز به روز اوضاعش به وخامت میرفتد. دوستان تصور میکردند بدلیل مرگ برادر و پدرش اینگونه شده اما بیماری او را از پای دراورد. با اینکه لستر نیز مانند برادر خود توسط  خوراندن دوز پایین  ارسنیک در مدت زمان طولانی توسط مادرش بیمار و فوت شد اما دکترها بیماریش را بیماری عضلانی نادر تشخیص دادند. سرمایه فوت بیمه عمری دیگر به جینی رسید .

هنوز یکی از پسرهای جینی به نام رابرت زنده بود. او متاهل و صاحب یک پسر به نام ریموند بود. اما ریموند کوچک و رابرت هم به فاصله یک ماه از ایکدیگر فوت شدند! مادر ریموند کوچک تقاضای تشریح کرد و پزشکی قانونی مقدار زیادی ارسنیک در بدن ریموند و رابرت پیدا کردند.  جینی اعتراف کرد و به زندان افتاد. اما چندی بعد به دلیل بیماری جدی عصبی- عضله ای بخشیده شد و مدتی کوتاهی بعد از آن مرد.

ارسال شده توسط نماینده برتر بیمه ایران ایزدی ۵۸۴۱ دوشنبه 12 تير 1396, 16:53:00

توضیحات

مطالب بیمه عمر ایران، بیمه زندگی مان. بیمه مان کاملترین و لوکس ترین بیمه از نظر بیمه مرکزیست که با توجه به دولتی بودن بیمه ایران و توانگری بسیار بالای شرکت ایران معین، پکیج بیمه عمری بسیار قوی و بی رقیب در بازار بیمه ایجاد کرده است. عزیزان توجه کنید خرید بیمه عمر لحظه ای نیست و قلق های زیادی دارد و مشاوره ی بیمه عمر دقیقی می خواهد. بیمه عمر قراردادی طولانی مدت است که انتخاب نماینده ای با سابقه ی مناسب و مطرح در شرکت بیمه می تواند همراهی مطمئن برای سالهای پیش روی شما باشد. ایزدی نماینده برتر سالهای ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۵. تاسیس از سال ۸۴. ۸۸۳۴۳۶۰۶

بیمه عمر راهی ساده و منطقی برای سرمایه گذاری با مبالغ اندک در کنار پوشش های فوت عادی - بیمه عمر، فوت بر اثر حادثه - بیمه عمر ، نقص عضو ، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، سرطان، بیماریهای خاص(سکته و پیوند اعضای داخلی). با امکان دریافت وام بدون ضامن و سفته در بیمه عمر و حقوق بازنشستگی مادام العمر