بیمه عمر ایران

نماینده برتر بیمه ایران، ایزدی کد 5841

گزارش جعل سرمایه بیمه عمر به قیمت معلولیت

پرونده کلاهبرداری از بیمه عمر اپیزود ۵:

شانون ایگلند با خودروی اخرین مدل بی ام دبليوی خود در راه خانه بود که متوجه زنی باردار شد که کنار اتوبان ایستاده و منتظر کمکی برای تعمیر ماشین خود است. شانون ایستاد پیاده شد و هنگام کمک متوجه شد ماجرای این زن یک تله است. مردی از پشت خودرو بیردن پرید و با شاتگان به شانون شلیک کرد. گلوله به پای او اصابت کرد. در بیمارستان بدلیل شدید بودن حادثه مجبور شدند پای شانون را قطع کنند.
این داستانی بود که شانون برای مامور بیمه عمر خود تعریف میکرد تا بتواند سرمایه ی نقص عضو و معلولیتی که برایش بوجود امده بود را خسارت بگیرد..
بازرس بیمه عمر تحقیقات خود را شروع کرد. مهاجمین چه انگیزه ای داشتند؟ انها حتی خودروی بی ام دبلیوی شانون، کیف پول یا ساعت او را ندزدیده بودند!
سابقه شانون در فرم اولیه ثبت نام بیمه عمر و  معلولیت پاک بود اما با بررسی بیشتر مشخص شد او چند سال قبل بدلیل کلاهبرداری محکوم شده بوده و در فرم اطلاعات دروغ نوشته است.
جالب اینجا بود که قرارداد بیمه عمر شانون درست یکهفته قبل از حادثه بسته شده بود و این شک ها را بیشتر میکرد.
شانون زیر بار اتهام جدید یعنی جعل حادثه برای ایجاد معلولیت نرفت و بازرسان همچنان برای اثبات جرم او تحقیق میکردند
تا اینکه پسر نوجوان اگلند به پلیس مراجعه کرد و اعتراف تکان دهنده ای انجام داد
او گفت پدرم مرا مجبور کرد که با شاتگان به پایش شلیک کنم!
شانون با پای قطع شده برای 15 سال به زندان افتاد

 

پرونده کلاهبرداری از بیمه عمر و از کار افتادگی

گزارش جعل برای دریافت سرمایه نقص عضو و معلولیت

معلولیت و نقص عضو در بیمه عمر
لگوی بیمه ایران نمایندگی ایزدی کد ۵۸۴۱
ارسال شده توسط نماینده برتر بیمه ایران ایزدی ۵۸۴۱ پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396, 16:25:00

مطالب بیمه عمر ایران، بیمه زندگی مان. بیمه مان کاملترین و لوکس ترین بیمه از نظر بیمه مرکزیست که با توجه به دولتی بودن بیمه ایران و توانگری بسیار بالای شرکت ایران معین، پکیج بیمه عمری بسیار قوی و بی رقیب در بازار بیمه ایجاد کرده است. عزیزان توجه کنید خرید بیمه عمر لحظه ای نیست و قلق های زیادی دارد و مشاوره ی بیمه عمر دقیقی می خواهد. بیمه عمر قراردادی طولانی مدت است که انتخاب نماینده ای با سابقه ی مناسب و مطرح در شرکت بیمه می تواند همراهی مطمئن برای سالهای پیش روی شما باشد. ایزدی نماینده برتر سالهای ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۵. تاسیس از سال ۸۴. ۸۸۳۴۳۶۰۶

بیمه عمر راهی ساده و منطقی برای سرمایه گذاری با مبالغ اندک در کنار پوشش های فوت عادی - بیمه عمر، فوت بر اثر حادثه - بیمه عمر ، نقص عضو ، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، سرطان، بیماریهای خاص(سکته و پیوند اعضای داخلی). با امکان دریافت وام بدون ضامن و سفته در بیمه عمر و حقوق بازنشستگی مادام العمر