بیمه عمر ایران

نماینده برتر بیمه ایران، ایزدی کد 20707

پرونده قتل مرد آهنی، مردی که به قتل نمی رسید

مایکل مالوی قربانی یکی از پرونده های جنایی مشهور، جالب توجه و قدیمی کلاهبرداری از بیمه عمر است. که از آن با نام  ؛ مایکل مقاوم؛ یا ؛مایکل آهنی؛ یاد می کنند. مایکل در شهر نیویورک زندگی می کرد. قبلتر آتش نشانی مطرح بود که جان افراد زیادی را نجات داده بود. بعد از اینکه از کار خود کناره گرفت، تبدیل به فردی معتاد به الکل شد و خانه ی خود را نیز از دست داد و تبدیل به یک ولگرد مست شد.  مالوی هر شب برای مست کردن به یک بار خاص میرفت و در همانجا نقش بر زمین میشد. صاحبان بار او را بیرون مینداختند و شب بعد دوباره به بار برمیگشت. صاحبان بار که از او دل خوشی نداشتند، نقشه ای چیدند تا هم از شر مایکل خلاص شده و هم پولدار شوند.

آنها مایکل را تشویق به خرید بیمه عمر کردند و خودشان را ذینفع فوت او قرار دادند. سپس یکشب تا جایی که میتوانستند به او مخلوط مشروب و ضدیخ خوراندند تا مایکل اوردوز کند و فوت شود. اوضاع مایکل به شدت  وخیم شد و از هوش رفت اما صبح روز بعد دوباره بیدار شد و به زندگیش ادامه داد. چندی بعد صاحبان بار در مشروب مایکل مرگ موش ریختند او مریض شد اما سرحال امد. شب های بعد اینکار را با خوراندن جوهر سفید، روغن اسب، مخلوط کشنده ی صدف پخته شده در ویسکی ، ساردین فاسد و غذای آمیخته با سوزن نیز انجام دادند ولی در عین ناباوری هیچ یک از آنها مایکل را نکشت.

صاحبان بار به این نتیجه رسیدند که گوارش مایکل هر چیزی را هضم میکند پس بهتر است از راه دیگری او را به قتل برسانند. یکی از شبهایی که مایکل بر اثر خوردن زیاد مشروب بیهوش شده بود، او را به پارکی منتقل کردند و در هوای منفی ۲۷ درجه سانتیگراد، ۱۹ لیتر آب بر روی سینه ی او ریختند تا از سرما و انجماد قلب فوت شود. اما مایکل شب بعد زنده و سرحال به بار برگشت. صاحبان بار بعد از آن به یک خلافکار پول دادن تا با ماشین خود او را زیر کند. خودروی سبز رنگ با سرعت ۷۲ کیلومتر بر ساعت به مایکل زد و ازانجا که مطمئن بود هر کس در این شرایط خواهد مرد، محل را ترک کرد. اما مایکل با استخوانهای شکسته به مدت ۳ هفته در بیمارستان بستری شد و بعد ازان مرخص گشت.  اما نهایتا صاحبان بار یکی از شبهایی که مایکل از هوش رفته بود، لوله گاز را جلوی دهان او گذاشتند و او را با مونوکسید کربن خفه کردند  بلاخره مرگ مایکل  اهنین بر اثر مونوکسید کربن تائید شد.

اما در این میان شایعه ی مرد آهنی آنقدر در دهان مردم پیچیده بود که بازرسان بلافاصله سراغ صاحبان بار رفتند، و آنها نیز چاره ای جز اعتراف نداشتند. صاحبان بار محاکمه شدند. یکی از آنها به زندان فرستاده شد و چهار نفر دیگر از طریق صندلی شوک اعدام شدند.

گزارش قتل برای سرمایه فوت بیمه عمر

پرونده جنایی کلاهبرداری از بیمه عمر - مرد آهنی، مردی که به قتل نمی رسید

قتل برای بیمه عمر
لگوی بیمه ایران نمایندگی ایزدی کد ۵۸۴۱
ارسال شده توسط نماینده برتر بیمه ایران ایزدی ۵۸۴۱ دوشنبه 01 خرداد 1396, 17:38:00

توضیحات

شنبه 06 خرداد 1396, 17:25:41
صانعی
View User Profile for صانعی
جالب بود. فکر میکنم ازین پرونده ها در ایران هم زیاد رخ داده باشه
یکشنبه 07 خرداد 1396, 09:45:09

ممنو از توجهتون. اگر پیدا کردم حتما پرونده های ایرانی رو هم بصورت فیلم و مقاله تقدیم میکنم 

مطالب بیمه عمر ایران، بیمه زندگی مان. بیمه مان کاملترین و لوکس ترین بیمه از نظر بیمه مرکزیست که با توجه به دولتی بودن بیمه ایران و توانگری بسیار بالای شرکت ایران معین، پکیج بیمه عمری بسیار قوی و بی رقیب در بازار بیمه ایجاد کرده است. عزیزان توجه کنید خرید بیمه عمر لحظه ای نیست و قلق های زیادی دارد و مشاوره ی بیمه عمر دقیقی می خواهد. بیمه عمر قراردادی طولانی مدت است که انتخاب نماینده ای با سابقه ی مناسب و مطرح در شرکت بیمه می تواند همراهی مطمئن برای سالهای پیش روی شما باشد. ایزدی نماینده برتر سالهای ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۵. تاسیس از سال ۸۴. ۸۸۳۴۳۶۰۶

بیمه عمر راهی ساده و منطقی برای سرمایه گذاری با مبالغ اندک در کنار پوشش های فوت عادی - بیمه عمر، فوت بر اثر حادثه - بیمه عمر ، نقص عضو ، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، سرطان، بیماریهای خاص(سکته و پیوند اعضای داخلی). با امکان دریافت وام بدون ضامن و سفته در بیمه عمر و حقوق بازنشستگی مادام العمر