بیمه عمر ایران

نماینده برتر بیمه ایران، ایزدی کد 20707

 دو اشتباه متداول در خرید بیمه عمر

بصورت تجربی بعد از بررسی بیمه نامه های مشتریانی که قصد بستن بیمه عمر خود را دارند یا تقاضای تغییر در قرارداد دارند، متوجه شدیم، اغلب آنها هنگام سفارش بیمه عمر یکی از این دو اشتباه را مرتکب می شوند که اگر نماینده ، مشاوره ی درستی به آنها ندهد دیر یا زود از پرداخت مبالغ ماهیانه بیمه عمر خود خسته می شوند.


1- پرداختی ماهیانه ی بسیار بالا

بعنوان مثال با پرداخت ماهیانه پانصد هزار تومان، مبلغی که در انتهای 20 سال برگشت داده میشود میلیاردیست! و این مبلغ بسیار وسوسه انگیز است. اما واقعیت اینست که توان پرداخت چنین مبلغی بصورت ماهیانه برای بسیاری از خانواده ها سخت است. اگرچه چند سال دیگر همین پانصد هزار تومان مبلغ ناچیزی خواهد بود، اما مسئله اینست که بیمه شده نمی تواند همین چند سال اولیه را پرداخت کند. بعد از مدتی به او فشار می آید و ممکن است بیمه عمر، این پشتوانه ی مالی مهم خود را از دست بدهد.

2- پرداختی ماهیانه بسیار پائین

بعنوان مثال پرداخت ماهیانه بیست هزار تومان برای بیمه عمر بعد از ده سال حدود شش ملیون تومان دریافتی دارد. برای یک جوان مجرد خوب است، ولی برای کسی که سرپرست یک خانواده بزرگ است، به چشم نمی آید. گرچه این مبلغ می تواند بسیاری از گره های زندگی را باز کند. خوب می دانیم که چه وقت هایی لنگ همین چند ملیون تومان بودیم و در دسترسمان نبوده. اما ذهن بلند پروازانه ی انسان تمایل دارد از آینده ی خود تصوری ماورایی داشته باشد. لذا بسرعت ارزش چند ملیون تومان برایش هیچ می شود. حوصله اش سر میرود و عطای بیمه عمر را به لقایش می بخشد.

 

چه مبلغی مناسب است؟

همانطور که گفته شد پرداخت ماهیانه پانصد هزار تومان برای من زیاد است، اما برای برخی از مشتریانمان بیشتر از این ارقام هم کاملا قابل پرداخت است. همانطور که پرداخت ماهیانه بیست هزار تومان برای من و خانواده ام بسیار حوصله سر بر و کسالت آور است و برای بسیاری از مشتریان نوجوانمان کاملا مناسب است. برای بررسی دقیق و کامل پرداختی مناسب بیمه عمر برای شما و خانواده تان با ما تماس بگیرید.

 

ارسال شده توسط نماینده برتر بیمه ایران ایزدی ۵۸۴۱ چهارشنبه 18 تير 1393, 16:21:00

مطالب بیمه عمر ایران، بیمه زندگی مان. بیمه مان کاملترین و لوکس ترین بیمه از نظر بیمه مرکزیست که با توجه به دولتی بودن بیمه ایران و توانگری بسیار بالای شرکت ایران معین، پکیج بیمه عمری بسیار قوی و بی رقیب در بازار بیمه ایجاد کرده است. عزیزان توجه کنید خرید بیمه عمر لحظه ای نیست و قلق های زیادی دارد و مشاوره ی بیمه عمر دقیقی می خواهد. بیمه عمر قراردادی طولانی مدت است که انتخاب نماینده ای با سابقه ی مناسب و مطرح در شرکت بیمه می تواند همراهی مطمئن برای سالهای پیش روی شما باشد. ایزدی نماینده برتر سالهای ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۵. تاسیس از سال ۸۴. ۸۸۳۴۳۶۰۶

بیمه عمر راهی ساده و منطقی برای سرمایه گذاری با مبالغ اندک در کنار پوشش های فوت عادی - بیمه عمر، فوت بر اثر حادثه - بیمه عمر ، نقص عضو ، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، سرطان، بیماریهای خاص(سکته و پیوند اعضای داخلی). با امکان دریافت وام بدون ضامن و سفته در بیمه عمر و حقوق بازنشستگی مادام العمر