بیمه عمر شده متواری

پرونده کلاهبرداری از بیمه عمر با جعل مرگ برای سرمایه فوت

ریموند راث، تاجر 49 ساله در یک روز افتابی تابستان 2012 به همراه پسرش به ساحل رفتند. ریموند وسایلش را در ساحل گذاشت و برای شنا وارد دریا شد. پسرش "جاناتان" مدتی را در ساحل گذراند تا اینکه عدم بازگشت پدر او را نگران کرد. به گشت ساحلی مفقود شدن پدر را اعلام کرد و دیری نپایید که تمام افراد گشت مشغول جستجوی مردی بزرگ هیکل شدند که گم شدنش در یک دریای  ارام عجیب به نظر می رسید.

پس از نا امید شدن گشت از یافتن ریموند، همسر ریموند "ایوانا" و جاناتان مرگ او را پذیرفتند. با اینکه ایوانا با همسر خود رابطه ی خوبی نداشت اما فوتش او را به شدت غمگین کرد. این دو در حال تدارک مراسم تدفین بودند که ایوانا متوجه شد حتی یک دلار هم در کارتهای اعتباری ریموند وجود ندارد. ایوانا کامپیوتر را روشن کرد تا به بررسی حساب ها بپردازد که متوجه شد صفحه ی ایمیل "جاناتان" باز است و پر است از ایمیل هایی که از طرف ریموند برای اون فرستاده شده. در یکی از ایمیل ها به وضوح نوشته شده بود که سرمایه فوت بیمه عمرم را بگیر و به هتل بفرست!

بله، ریموند زنده بود و با پسرش همدست. ایوانا به شدت عصبانی شد و متوجه شد ریموند قبل از اقدام به گم شدن، مبلغ سرمایه فوت خود را سه برابر کرده است و تنها ذینفع را پسرش قرارداده...  او تمام مدارک را بلافاصله در اختیار پلیس گذاشت. جاناتان اعتراف کرد که با پدرش همدست بوده اما تنها دلیل این همکاری، این بوده است که پدر تهدیدش کرده. اگر همکاری نمیکرد او را می کشت! با اینکه جاناتان افسر نیروی دریایی بوده، اما از پدرش می ترسید. اوگفت پدرم انباری از اسلحه دارد و در کودکی بارها من را مورد اذیت و آزار قرارداده است.

از سوی دیگر ریموند فراری که در هتلی در فلوریدا دستگیر شد و اذعان داشت نقشه ی فرار از سوی پسرش طراحی شده و او تنها به خاطر مشکلات روانی احساسی و اختلالات الکلی نتوانسته تصمیم درست بگیرد.

جاناتان بخاطر همدستی با پدر یکسال به زندان افتاد و ریموند در ابتدا با قید وثیقه بصورت مشروط آزاد شد اما بلافاصله مرتکب اذیت و آزار به یک زن غریبه شد و برای 7 سال به زندان افتاد...

کلاهبرداری بیمه عمر با جعل مرگ

پرونده ی کلاهبردار بیمه عمر که در طلب سرمایه فوت خودش بود

کلاهبرداری از بیمه عمر
لگوی بیمه ایران نمایندگی ایزدی کد ۵۸۴۱

توضیحات

sandra
View User Profile for sandra
دوشنبه 08 آبان 1396, 13:05:53

یعنی اگه من در خزر گم شم اصن کسی میاد بگرده؟ wink همونموقع میرن بیممو میگیرن