بیمه عمر چند سلبریتی

بیمه عمر چند تا از افراد معروف جهان

سرمایه فوت بیمه عمر افراد معروف مردهویتنی هوستون در هنگام مرگ ۴ میلیون  دلار قرض داشت و تنها ارث بر جا مانده اش ۳۱۲ هزار دلار سرمایه فوت بیمه عمر و  چند هزار دلار در بانک بود.

مایکل جکسون ۲۰ میلیون دلار سرمایه فوت بیمه عمر داشت که بدلیل مشکلات و شک و شبهات پیش آمده در مرگش تنها ۳ میلیون دلار به بازمانده هایش داده شد و با بررسی های بیشتر ۱۷ میلیون  دلار دیگر چند سال بعد در سال ۲۰۱۴ به خانواده اش پرداخت شد

دیل انهارت راننده مسابقات در حین مسابقه منحرف شد و به دیوار برخورد کرد که به مرگش انجامید. همسرش ۳.۷ میلیون دلار سرمایه فوت او را درخواست کرد که در ابتدا توسط شرکت بیمه طرف قرارداد رد شد چرا که مرگ در مسابقه در قرارداد لحاظ نشده بود. اما پس از تشکیل دادگاه به همسرش عودت شد.

پاول واکر در یک تصادف رانندگی فجیع کشته شد ۵۰ میلیون دلار سرمایه فوت بیمه عمر خود را  برای دخترش به ارث گذاشت.

هلث لاجر بازیگر،  بر اثر مصرف مواد در حین رانندگی تصادف کرد که منجر به فوتش شد. او ۱۰ میلیون دلار سرمایه فوت داشت که از آنجایی که مرگ در اثر مواد مخدر در هیچ جای دنیا تحت پوشش بیمه عمر نیست، سرمایه فوتی به دخترش پرداخت نمی شد. اما بعد از مذاکرات بیشتر مبلغی توافقی به دخترش پرداخت شد.

بریتنی مورفی بازیگر در حال گریه کردن بود که ناگهان سکته کرده و فوت شد. مادرش اذعان داشت که قبل از مرگ به او گفته بود که دارد میمیرد! اما مادر برای او اقدامی نکرده بود. بررسی های بیشتر مدارک مشکوکی را بر علیه مادر نشان داد که حاکی از مسموم شدن بریتنی بود. با توجه به اینکه سرمایه فوت بریتنی چندین میلیون دلار بود تحقیقات دقیقتری شروع شد اما هیچ وقت کاملا به اثبات نرسید.

رابین ویلیامز  با مرگ جنجالی اش واحد خسارت بیمه عمر و دادگاه را گیج کرد و سرمایه فوتی به خانواده اش پرداخت نشد. فرزندان او با همسر سابق رابین زندگی می کنند و هنوز در دریافت سرمایه فوت به نتیجه نرسیدند.

ناتالی کول خواننده ۱.۳ میلیون دلار برای خانواده اش گذاشت

بیمه عمر مایکل جکسون

 

 

بیمه عمر سلبریتی ها

سرمایه فوت بیمه عمر مایکل جکسون ویتنی هوستون و چند سلبریتی دیگر

سرمایه فوت بیمه عمر مشهورها
بیمه ایران نماینده برتر- ایزدی کد ۵۸۴۱

توضیحات

یکی
View User Profile for یکی
چهارشنبه 08 شهریور 1396, 11:23:02

۲۰ ملیون دلار؟!؟!؟! ما سرمایه فوتمون ۶۰ میلون تومنه فک میکردیم خیلیه laugh

چهارشنبه 08 شهریور 1396, 14:05:17

بله البته به مبلغ حق بیمه بستگی داره دیگه... ولی بهرحال بیشتر از ۴۰۰ میلیون تومان سرمایه فوت نداریم