حقوق بازنشستگی زنان خانه دار

طرح بیمه عمر برای زنان خانه دار

شما در بیمه عمر ایران ، نیاز ندارید حتما دارای سابقه کار چندین ساله باشید تا بتوانید حقوق بازنشستگی دریافت کنید. در بیمه زندگی مان ، خانه دار بودن یک شغل محسوب می شود و حتی از نظر ریسک شغلی بالاتر از کارمند یا مدیر فروش قرار دارد. به این معنا که بیشتر از کارمندان در معرض خطر هستند و شغل سخت تر و جدی تری دارند. تنها شرط دریافت حقوق بازنشستگی برای هر کس، چه افراد کارمند چه بانوان خانه دار، این است که در انتهای قرارداد بیش از 50 سال سن داشته باشند. 

در واقع این طرح دقیقا همانند بیمه عمر و بازنشستگی افراد عادیست و فقط شغل بیمه گذار بعنوان "خانه دار" محسوب  می شود. در این طرح بانوان عزیز در انتهای قرارداد می توانند تعیین کنند که کل پول را به صورت یکجا (ارزش بازخرید) می خواهند یا تمایل دارند از حقوق بازنشستگی یا مستمری مادام العمر برخوردار باشند. یا بخشی از هر دو.

لازم بذکر است جدول مستمری سالیانه مادام العمر همراه با جدول ارزش بازخرید از ابتدای عقد قرارداد، در برگه های قرارداد موجود است. یعنی بیمه شده از ابتدا می داند حداقل مبلغ تضمینی دریافتی اش بصورت مستمری یا بصورت کلی چگونه خواهد بود. 

جداول حقوق بازنشستگی برای زنان خانه دار برای مبلغ حق بیمه، سن، قد و وزن متفاوت است. لذا بانوان خانه دار که تمایل دارند قبل از صدور بیمه زندگی مان جدول ریاضی دقیق بیمه عمر و بازنشستگی زنان خانه دار را با شرایط خود بدانند، با ما تماس بگیرند. 

در ادامه جدول بازنشستگی برای خانم خانه داری که ماهیانه صد هزار تومان پرداخت میکند، 26 ساله است و قرارداد سی ساله دارد را مشاهده میکنید:

بیمه عمر زنان خانه دار - ارزش بازخرید

بدون ازمایش و سریع. مبلغ نهایی:  25,641,770,144 ریال 

مستمری زنان خانه دار

جدول مستمری یا حقوق بازنشستگی زنان خانه دار : بدون ازمایش و سریع. مبلغ سالانه مستمری مادام العمر : 2,803,541,800 ریال 

آی دی مشاوره تلگرامی: bsedghi

 

بیمه زنان خانه دار

جدول بازنشستگی برای خانم های خانه دار در بیمه عمر ایران زندگی مان

بیمه مستمری زنان خانه دار
لگوی بیمه ایران نمایندگی ایزدی کد ۵۸۴۱

توضیحات

بهاره یساقی
View User Profile for بهاره یساقی
شنبه 19 بهمن 1398, 10:41:02

سلام من این بیمه رو میخوام چطور ثبت نام کنم؟

شنبه 19 بهمن 1398, 11:28:37
سلام. از طریق فرم ثبت نام سایت، یا سفارش تلگرامی یا واتس اپی به شماره ۰۹۲۱۲۰۵۹۷۴۶