عدم محدودیت تعداد بیمه عمر

هر فرد می تواند چه تعداد بیمه عمر داشته باشد؟

تعداد بیمه عمری که هر نفر می تواند تهیه کند در بیمه عمر ایران محدودیتی ندارد.( مگر اینکه جمع سرمایه فوت ها بالای 400 میلیون شود - شروع حق بیمه ماهیانه  بالای ماهی یک میلیون و سیصد هزار تومان شود).. به مثال پایین دقت کنید:

دوستی در ابتدای شروع بیمه عمرش، تصمیم میگیرد ماهیانه 100 هزار تومان واریز کند، این مبلغ پایین است اما برای یک پس انداز کوچک مناسب است. تصمیم دارد صرفا دو سه وعده غذای رستورانی خود را محدود کند و بجای آن بیمه عمر و پس انداز داشته باشد...  بعد از چند سال که از طریق بیمه عمرش وام یا خسارت گرفته و اعتمادش به تعهدات بیمه عمر کامل می شود, تصمیم میگیرد بیشتر ذخیره کند و حق بیمه های خود را به ماهی 500 هزار تومان افزایش دهد . اما میداند این افزایش نمی تواند بیش از 20 درصد مبلغ حق بیمه ماهیانه اش باشد. راه حل چیست؟ آیا تا اخر قرارداد باید با همین مبلغ حق بیمه سرمایه گذاری کند؟

خیر او به راحتی می تواند یک بیمه عمر جدید با مبلغ درخواستی دیگری باز کند و هر دو حق بیمه را پرداخت کند. در مثال بالا حق بیمه جدیدش را حدود 400 هزار تومانی انتخاب می کند تا با حق بیمه ماهی 100 تومانش به همان ماهی 500 درخواستی اش تبدیل شود. فقط قبل از اقدام به داشتن بیمه عمر دوم، باید یک آزمایش رایگان و کامل در بیمارستان طرف قرارداد انجام دهد (خون، ادرار، عکس ریه، نوار قلب و ویزیت متخصص قلب..) ..

سوال دیگری که برای دوستان پولدارمان پیش میاید اینست که اگر بخواهم بیش از ماهیانه یک میلیون و خورده ای پرداخت کنم چه؟ با توجه به اینکه گفتیم سرمایه فوت نباید بالای 400 میلیون تومان شود. آیا میتوان بعنوان مثال ماهیانه 2 میلیون تومان پرداختی داشت؟

بله می توان و عزیزان زیادی در نمایندگی ما اینکار را انجام داده اند ماهیانه 2 میلیون، 3 و حتی 4 میلیون تومان هم داریم. ازانجا که سرمایه فوت این حق بیمه ها، بالاتر از محدوده ی مجاز می شود، سرمایه فوت را افزایش نمی دهیم و در حداکثری خود نگه می داریم. یعنی شما چه ماهیانه 2 میلیون تومان برای حق بیمه خود پرداخت کنید، چه ماهیانه 5 میلیون تومان، سرمایه فوت ثابت و 400 میلیون تومان خواهد بود . به این ترتیب امتیاز سرمایه گذاری هم بیشتر می شود. این نکات جزو قلق های بیمه عمر است که ما بعنوان نماینده برتر بیمه ایران آنها را می شناسیم و با توجه به نیاز شما عزیزان گزینه های متفاوتی در اختیارتان قرار می دهیم..

توجه کنید که همه شرایط بعد از عقد قرارداد نیز قابل تغییر هستند (غیر از طولانی کردن مدت قرارداد) پس تعلل نکنید، بیمه ای که در حال حاضر صلاح می دانید را باز کرده و اگر نیاز به تغییر داشتید آن را تغییر دهید.

لازم بذکر است تغییرات مالی در بیمه عمر، سالی یکبار قبل از سر رسید سال، قابل انجام است.

برای مشاوره تلگرامی با آی دی @bsedghi در ارتباط باشید.

راههای سفارش بیمه زندگی مان
نماینده برتر بیمه ایران در سال های ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۵ ایزدی کد ۵۸۴۱
💻وبسایت بیمه عمر ایران: 
ww.bime-omr.com
📲روبات تلگرام:
@bimeomriran_bot
☎️تلفنی:
09124222794 02188831243  02188140109  02188343606  
🚇حضوری:
https://goo.gl/maps/6pVVN7HWBio
تهران دروازه دولت - نبش زیرگذر - ساختمان 21 - پلاک 17 - نمایندگی ایزدی کد 5841 بیمه ایران

منتظرتون هستیم

کانال تلگرام بیمه عمر: @bimeomriran5841

 

تعداد بیمه عمر مجاز

چه تعداد بیمه زندگی مان می توان داشت؟

محدودیت تعداد بیمه عمر
لگوی بیمه ایران نمایندگی ایزدی کد ۵۸۴۱

توضیحات

بدری
View User Profile for بدری
دوشنبه 08 آبان 1396, 13:04:41

استاد خب  اگه در حد ماهی چند میلیون پول داشتیم که بیمه عمر نمیگرفتیم

دوشنبه 08 آبان 1396, 13:10:20

دوست عزیز، سرمایه گذاری سرمایه گذاریه دیگه. فرقی نداره چه مبلغی. چه امسال ما با 200، 300 تومن حق بیمه، چه دوستای پولدار بازاریمون با بیش از ماهی 2 میلیون. راهیه برای سرمایه گذاری. چون تضمینیه بین بازاریها زیاد طرفدار داره. بانک هر سال سود تغییر میکنه اما بیمه عمر تا اخر قرارداد یکسان میمونه