اطلاعات موجود در این صفحه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که از سایت bime-omr.com استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.سفارش بیمه عمر از وبسایت بیمه عمر ایران bime-omr.com، بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

 

تعاریف:

 • وبسایت bime-omr.com: بستر اطلاع رسانی و ثبت سفارش بیمه عمر بیمه ایران، مربوط به نمایندگی ایزدی کد 20707 .
 • متقاضی بیمه عمر: بازدیدکننده ی وبسایت Bime-omr.com که اطلاعات مورد نیاز جهت صدور بیمه عمر را در فرم ثبت سفارش بیمه عمر وارد می کند.
 • کاربر: بازدیدکننده ی وبسایت bime-omr.com که صرفا جهت آشنایی با بیمه عمر بیمه ایران، مطالب سایت را مشاهده می کند و هنوز تصمیم به ثبت اطلاعات جهت صدور بیمه ندارد.

 

 

تعهدات وبسایت bime-omr.com

 • وبسایت bime-omr.com  اطلاعات کاربر و متقاضی بیمه عمر را به کسی واگذار نخواهد کرد.
 • مشاهده مطالب و منابع موجود در وبسایت، رایگان هستند. امابازنشر مقالات این سایت، بدون ذکر لینک bime-omr.com و نام نمایندگی ایزدی 20707، ممنوع است.
 • مدت زمان انتظار جهت صدور بیمه نامه، درصورت عدم وجود نقص در اطلاعات اولیه مشتری، و سلامت کامل متقاضی بیمه عمر و خانواده او، حدود یکهفته است. درصورت تاخیر، مشتری باید از طریق اطلاعات تماس با ما، موضوع را پیگیری نماید.

 

تعهدات متقاضی بیمه عمر و کاربر

 • ارتباط این وبسایت با مشتریان، صرفا از طریق شماره تماسی است که کاربران در فرم ثبت نام درج کرده اند. بنابراین مسئولیت درج صحیح اطلاعات هنگام خرید خدمات بر عهده مشتری است. درصورت ثبت اشتباه اطلاعات علی الخصوص شماره تماس، مسئولیت پیدا کردن مشتری بر عهده این نمایندگی نیست. و هنگامی که کاربر پیامی از این نمایندگی دریافت نکند، باید با نمایندگی ماس گرفته و مسئله را اطلاع دهد تا اطلاعات تماس او ویرایش شود و مراحل صدور آغاز گردد.

 

موارد سلب مسئولیت

 • وبسایت bime-omr.com، هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، بانکی، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.
 • وبسایت bime-omr.com، هیچگونه مسئولیتی را درمورد وارد کردن اطلاعات اشتباه مشتری از جمله شماره تماس در فرم سفارش بیمه عمر، که موجب تاخیر در ارائه ی خدمات می شود نمی پذیرد.
 • درصورتی ‌که تبلیغاتی در وبسایت bime-omr.com انجام شود، این سایت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای تبلیغ‌شده ندارد و تمام تصمیم‌گیری‌ها و مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربران هست
 • این وبسایت فقط با استفاده از راههای ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما با کاربران سایت در تماس است. و هرگونه تماس از کسانی که خود را مربوط به وبسایتbime-omr.com (نمایندگی ایزدی 20707) معرفی می کنند، مبنی بر کسب اطلاعات یا ارائه تبلیغات با راههای تماسی غیر از آنچه در صفحه تماس با ما ذکر شده است ارتباطی با وبسایت bime-omr.com نداشته و این وبسایت مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

این سایت مانند بسیاری از وبسایت های کسب و کارهای الکترونیک از سرویسهای تحلیلگر استفاده می کند. تحلیلگرهای وب، به جهت شناخت بهتر رفتار بازدیدکنندگان و ارائه ی بهتر خدمات به آنها استفاده می شوند. تحلیلگرهای استفاده شده در این وبسایت، جهت شناخت موقعیت جغرافیای بازدیدکنندگان، نوع ابزار (موبایل یا کامپیوتر)، براوزر بازدیدکنندگان ( گوگل کروم یا فایرفاکس یا..)، مدت زمان صرف شده ی میانگین در سایت، ردیابی موس و اسکرول ها، نرخ جهش ( تعداد افرادی که تنها یک صفحه را میخوانند و سایت را ترک می کنند) و نرخ بازدیدکنندگان تکراری و جدید بکار برده می شوند.

این اطلاعات توسط کوکی ها بدست می آيد. معمولا کوکی ها فعال هستند اما هر کس در هر زمان می تواند آنها را در تنظیمات مرورگر خود غیر فعال کند.