چرا بیمه عمر؟

 مهم ترین تائیر بیمه عمر ، تامین هزینه های بازماندگان شماست .درست هنگامی که از نظر احساسی بسیار درمانده هستند.  مصیبت از دست دادن یک عزیز در زندگی به اندازه ای بزرگ است که هیچ چیز نمی تواند آن را پر کند، اما مبلغ زیادی که از بیمه ی عمر بیمه ایران دریافت می کنند، حداقل نگرانی های مالی آنها را کاهش می دهد.


هیچ کدام نمی دانیم آیا ثانیه ای دیگر زنده هستیم یا خیر...حتی اگر در نهایت سلامت باشیم. این یک واقعیت است که هرگز نمی خواهیم به آن فکر کنیم و از درنگ به آن می گریزیم. بعنوان یک انسان که زندگی اجتماعی دارد و زندگی افرادی به او وابسته است، باید مسئولیت پذیر باشیم.

لحظه ای تصور کنیم "اگر همین الان زندگی را وداع گویم چه بر سر خانواده ام خواهد آمد؟"
در زیر چند سناریوی متفاوت را در نظر می گیریم و دلایل داشتن بیمه عمر را بررسی می کنیم:

اگر جوان و مجرد هستید:

بیمه عمر برای جوانان

بعد از فوتتان والدین و نزدیکانتان ، به شدت شوکه می شوند. هیچ جیز بدتر از، ازدست دادن یک جوان نیست. چه از قبل بیماری داشتید یا ناگهان به دلایل آلودگی هوا، آلودگی تشعشعاتی، استرس و غیره که تعداد آنها کم نیست دچار مرگ ناگهانی شوید، والدین شرایط بسیار سختی را خواهند گذراند. درصد کمی از مبلغ دریافتی از بیمه عمر شما (دو برابر آنچه در قرارداد نوشتید) ، می تواند مراسم پرخرج فوت یک جوان که دوستان بسیاری دارد را تامین کند. می تواند کمک بزرگی به خرید مسکن برای والدین یا خواهر و برادرتان شود. می تواند به صورت مقرری و ماهیانه به والدینتان پرداخت شود. می تواند بنا بر وصیتی که خودتان کردید به دوست یا نامزدتان تعلق گیرد و یادگاری بزرگی برای او بماند.
 

اگر تازه ازدواج کرده باشید:

بیمه عمر برای متاهل ها

مخارج زندگی برای دو جوان تازه ازدواج کرده در دنیای اقتصادی امروز و شرایط استخدام ها و کاهش درآمدها بسیار زیاد است. اگر شما هم همانند 90 در صد دیگر زن و مردهای تازه ازدواج کرده ی ایرانی و بخصوص تهرانی باشید، هر دو باید کار کنید تا بتوانید سقف یک خانه ی اجاره ای را بالای سرتان نگاه دارید، قبوض را بپردازید، مخارج روزانه را تامین کنید و یک زندگی استاندارد داشته باشید.
اگر در این حین یکی از شما فوت کند، چه اتفاقی می افتد؟ شریکتان باید به تنهایی زندگی کند. در نتیجه تمام مخارج بر دوش او می افتد و نمی تواند زندگی نرمال خود را ادامه دهد. با دریافت مبلغ بیمه ی شما می تواند زندگی خود را حفط کند و حتی اگر به منزل پدری برگردد خود مستقلا مخارج خود را پرداخت کند.
 

اگر بچه دارید:

بیمه عمر برای فرزندان

هر اتفاقی برای خودمان بیافتد مهم نیست، اما کوچکترین مسئله ای که فرزندمان را از نظر ذهنی یا جسمی تهدید کند، به شدت بهم می ریزیم. کسانی که بچه دار هستند، بدون هیچ درنگ و دلیلی باید خود و همسرشان را بیمه کنند. اگر همین ثانیه بمیریم و فرزندمان تنها بماند چه می شود. با چه پولی بزرگ می شود؟ آیا برای فرزندمان از جمله ی " خدا خودش روزی رسان است" استفاده می کنیم؟ آیا روزی در حد سیر شدن شکمش خواهد بود؟ آیا می تواند همانند دیگر همسن و سال های خود تحصیل کند؟ چه بر سر او خواهد آمد؟
تصمیم درست شما می تواند آینده ی او را تامین کند. و موجب شود که تنها درد فرزند، درد بی والدی بماند.
 

اگر کهنسال هستید:

بیمه عمر برای سالمندان نمایندگی ایزدی

هیچ چیز شیرین تر از زندگی نیست. اگر 120 سال هم داشته باشیم ، بازهم نمی خواهیم زندگی را بدرود گوئیم. در کهنسالی، ممکن است در خانه ی سالمندان زندگی کنیم، چندین نوه و نتیجه داشته باشیم، شاید هم هیچ کس دیگر سراغی از ما نمی گیرد. بیمه عمر ما پس از رفتنمان می تواند به موسسات خیریه واریز شود و کمی از بار گناهانی که داریم کم کند. می تواند هزینه ی خانه ی سالمندان همسرمان را بدهد. می تواند به تمام فرزندانمان کمک کند و گره ای از گره هایشان باز کند و در نهایت می تواند همواره عزیز و بزرگ نگهمان دارد.

حال که با قسمت کوچکی از مزایای بیمه ی عمر آشنا شدید، برای مشاوره ی کامل با ما تماس بگیرید. به شما کمک می کنیم تا بهترین تصمیم را در شرایط خود بگیرید. منتظر تماستان هستیم: 09124222794-02188343606-02188831243 ایزدی
 
استفاده از مطالب با ذکر نام و آدرس سایت bime-omr.com بلامانع است

 

توضیحات