بیمه عمر ایران چه می شود

اعتبار، قدمت، تجربه

با توجه به تزلزلی که اخیرا در بستر اجرای برخی از کسب و کارها رخ داده است، بدیهیست که توجه عده ای از دوستان، به اعتبار شرکت هایی که در آن، بیمه عمر و سرمایه گذاری تهیه کرده اند، جلب شده است. بنابراین لازم دانستیم توضیحات کوتاهی از تاریخچه شرکت بیمه ایران را با شما در میان بگذاریم.

چرا که تجربه تاریخی، گویای این واقعیت است که شرکت بیمه ایران تحت شرایط و بسترهای متفاوت، همچنان با قدرت در کنار ایرانیان مانده و خدمت رسانی کرده است.

" پانزدهم آبان‌ماه تاریخی است به یادماندنی درصنعت بیمه کشور . در سال 1314 (یعنی زمان سلطنت رضا پهلوی )، در چنین‌روزی، شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و دولتی تأسیس شد و به عنوان بنیانگذار صنعت بیمه در کشور آغاز به کارکرد. آغاز فعالیت بیمه ایران (14 آبان 1314) را به تعبیری می توان ملی شدن صنعت بیمه تلقی کرد. بیمه ایران از آذرماه 1314 صدور بیمه نامه در رشته‌های مختلف را آغاز نمود و ظرف یک سال در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، همدان، اهواز و بوشهر نمایندگی تأسیس کرد. "

بیمه ایران در کلیه رشته‌های بیمه زندگی (مان بیمه ایران، بیمه عمر ایران و بیمه زندگی مان) و غیرزندگی فعالیت می‌کند و با عرضه بیمه‌های تجاری و خانواده شامل بیمه‌های اتومبیل‌، اشخاص (بیمه عمر (از سال 1324) – حادثه – درمان )، آتش‌سوزی، باربری، مهندسی و مسئولیت بیش از 50% سهم بیمه‌های بازرگانی کشور را دراختیاردارد. دربخش حمایت‌های ملی نیز اکثریت پروژه های بزرگ ملی نظیر نفت و گاز و پتروشیمی، هواپیمایی، سدسازی، نیروگاه ها و صنایع تحت پوشش بیمه ایران است که در مواقع لزوم خطرات بیمه‌شده خود را نزد بازارهای بین المللی بیمه اتکائی می کند. بیمه ایران با توجه به ظرفیت بالای ریسک‌پذیری خود، علاوه بر انجام بیمه های مستقیم، نسبت به پذیرش ریسک به صورت بیمه‌اتکایی قبولی از شرکت‌های بیمه داخلی و خارجی اقدام می کند .

کافیست تمام اتفاقاتی که از سال 1314 تا کنون رخ داده اند را برای لحظاتی در نظر بگیریم. از زمان رضا شاه و بالا و پایین ها، از زمانی که پروسه صدور یک بیمه نامه با انجام مراحل مالی مدتها طول می کشید، تا حال حاضر که هر کداممان با تماس تلفنی یا اینترنتی بیمه های مد نظرمان را در کمتر از نیم ساعت سفارش می دهیم و عمرو اموال خود را بیمه می کنیم... بدین تربیت متوجه می شویم که بیمه ایران، بخوبی می تواند از پس چالش های موجود در محیط برآید.

اینجاست که مشتریان هوشمند بیمه عمر ایران، برای انتخاب یک شرکت بیمه ای معتبر به آینده نگری خود می بالند.

شما شرکتی را انتخاب کردید که در نابسامان ترین شرایط کشور به شما وفادار مانده و خدمت رسانی کرده. بنابراین با وجود مشکلات ارتباطاتی و فضای مجازی، همچنان می تواند براحتی و با هر بستری به خدمت رسانی به شما ادامه دهد.

یادمان باشد، بیمه عمر، بیمه ای طولانی مدت است. بنابراین انتخاب شرکتی کارکشته، با قدمت و با تجربه که سرد و گرم روزگار را چشیده باشد، اولین قدم برای آسایشی ماندگار در آینده خواهد بود. 

سفارش بیمه ایران

واتس اپ، تلگرام، بله و سروش

09212059746