بیمه عمر ایران

نماینده برتر بیمه ایران، ایزدی کد 20707

بیمه عمر از تهران یا شهرستان

دوستان عزیز، ارسال، مشاوره و صدور انواع بیمه عمر ایران و بیمه مان از طرف نمایندگی ایزدی به تمام دنیا رایگان است. ما روزانه تلاش زیادی می کنیم تا در سایت مطالب مفید بگذاریم و شما را از مزایا یا احتمالات و ریسک های موجود در بیمه عمر آشنا کنیم. ما یک بنگاه اقتصادی هستیم که مسلما تلاشمان در راستای درآمد زایی بر اساس حقایق است. 

با بسیاری از دوستان که فرم سفارش را پر میکنند تماس گرفته می شود و حداقل نیم ساعت از زیر و بم بیمه عمر ایران مشاوره داده می شود. مطمئنا خودتان می دانید که بسیاری از نمایندگان بیمه عمر در این حد اطلاعات در اختیار شما نمی گذارند. بسیاری از مطالب را خواسته یا ندانسته و ناخواسته نمی گویند و گاهی خود نیز از ندانستن آن اطلاعی ندارند. این دلیل اصلی تماس شما با ماست. اطلاعات کامل را دریافت میکنید، بررسی می کنید و سفارش قطعی می دهید.

اما متاسفانه برخی از دوستان بعد از چندین بار مشاوره ی تلفنی طولانی مدت، اعلام میکنند که از نمایندگی بیمه ایران شهرستان خود بیمه عمر خواهند خرید. و با سفارش از همشهری خود راحت تر هستند. مطمئنا دلیل اینکه ما برای ایشان وقت گذاشتیم، اطلاعات زیادی را در اختیارشان قرار دادیم این نبوده که از رقیب ما خرید کنند. اگر تمایل به خرید بیمه عمر از همشهری خود را داشتند پس چرا از خود ایشان مشاوره نگرفتند؟ آیا به این دلیل نبوده که نمایندگی ما اطلاعات دقیق و جامع تری را در اختیار ایشان گذاشتند؟ آيا ثمره ی تلاش ما را نماینده ی دیگری باید برداشت کند؟

لذا از دوستانی که از شهرستان ها تقاضای دریافت بیمه عمر را دارند خواهش می کنم به این مسئله دقت کنند که اگر از آندسته افرادی هستید که خرید حضوری از نماینده ی همشهری خود را ترجیح میدهند، کاملا مختارید. اما در اینصورت لطفا از همان نماینده مشاوره دریافت نمائید. کاملا قابل درک و احترام است. خیلی از انسانها هر نوع سفارش یا خرید سنتی را بسیار بسیار بیشتر از سفارش مجازی یا تلفنی میپسندند.

لازم به ذکر مجدد است که ما در تمام نقاط ایران و حتی در حال حاضر از کشورهای سوئد، اتریش، کانادا، استرالیا و انگلیس مشتری بیمه عمر داریم. برای همه به رایگان مشاوره، صدور و ارسال میکنیم. 

منتظرتان هستیم

ایزدی- نماینده برتر سالهای 91، 92، 93

 

ارسال شده توسط نماینده برتر بیمه ایران ایزدی ۵۸۴۱ شنبه 14 آذر 1394, 09:52:00

مطالب بیمه عمر ایران، بیمه زندگی مان. بیمه مان کاملترین و لوکس ترین بیمه از نظر بیمه مرکزیست که با توجه به دولتی بودن بیمه ایران و توانگری بسیار بالای شرکت ایران معین، پکیج بیمه عمری بسیار قوی و بی رقیب در بازار بیمه ایجاد کرده است. عزیزان توجه کنید خرید بیمه عمر لحظه ای نیست و قلق های زیادی دارد و مشاوره ی بیمه عمر دقیقی می خواهد. بیمه عمر قراردادی طولانی مدت است که انتخاب نماینده ای با سابقه ی مناسب و مطرح در شرکت بیمه می تواند همراهی مطمئن برای سالهای پیش روی شما باشد. ایزدی نماینده برتر سالهای ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۵. تاسیس از سال ۸۴. ۸۸۳۴۳۶۰۶

بیمه عمر راهی ساده و منطقی برای سرمایه گذاری با مبالغ اندک در کنار پوشش های فوت عادی - بیمه عمر، فوت بر اثر حادثه - بیمه عمر ، نقص عضو ، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، سرطان، بیماریهای خاص(سکته و پیوند اعضای داخلی). با امکان دریافت وام بدون ضامن و سفته در بیمه عمر و حقوق بازنشستگی مادام العمر