متقاضیان بیمه عمر از شهرستان ها

بیمه عمر از تهران یا شهرستان

دوستان عزیز، ارسال، مشاوره و صدور انواع بیمه عمر ایران و بیمه مان از طرف نمایندگی ایزدی به تمام دنیا رایگان است. ما روزانه تلاش زیادی می کنیم تا در سایت مطالب مفید بگذاریم و شما را از مزایا یا احتمالات و ریسک های موجود در بیمه عمر آشنا کنیم. ما یک بنگاه اقتصادی هستیم که مسلما تلاشمان در راستای درآمد زایی بر اساس حقایق است. 

با بسیاری از دوستان که فرم سفارش را پر میکنند تماس گرفته می شود و حداقل نیم ساعت از زیر و بم بیمه عمر ایران مشاوره داده می شود. مطمئنا خودتان می دانید که بسیاری از نمایندگان بیمه عمر در این حد اطلاعات در اختیار شما نمی گذارند. بسیاری از مطالب را خواسته یا ندانسته و ناخواسته نمی گویند و گاهی خود نیز از ندانستن آن اطلاعی ندارند. این دلیل اصلی تماس شما با ماست. اطلاعات کامل را دریافت میکنید، بررسی می کنید و سفارش قطعی می دهید.

اما متاسفانه برخی از دوستان بعد از چندین بار مشاوره ی تلفنی طولانی مدت، اعلام میکنند که از نمایندگی بیمه ایران شهرستان خود بیمه عمر خواهند خرید. و با سفارش از همشهری خود راحت تر هستند. مطمئنا دلیل اینکه ما برای ایشان وقت گذاشتیم، اطلاعات زیادی را در اختیارشان قرار دادیم این نبوده که از رقیب ما خرید کنند. اگر تمایل به خرید بیمه عمر از همشهری خود را داشتند پس چرا از خود ایشان مشاوره نگرفتند؟ آیا به این دلیل نبوده که نمایندگی ما اطلاعات دقیق و جامع تری را در اختیار ایشان گذاشتند؟ آيا ثمره ی تلاش ما را نماینده ی دیگری باید برداشت کند؟

لذا از دوستانی که از شهرستان ها تقاضای دریافت بیمه عمر را دارند خواهش می کنم به این مسئله دقت کنند که اگر از آندسته افرادی هستید که خرید حضوری از نماینده ی همشهری خود را ترجیح میدهند، کاملا مختارید. اما در اینصورت لطفا از همان نماینده مشاوره دریافت نمائید. کاملا قابل درک و احترام است. خیلی از انسانها هر نوع سفارش یا خرید سنتی را بسیار بسیار بیشتر از سفارش مجازی یا تلفنی میپسندند.

لازم به ذکر مجدد است که ما در تمام نقاط ایران و حتی در حال حاضر از کشورهای سوئد، اتریش، کانادا، استرالیا و انگلیس مشتری بیمه عمر داریم. برای همه به رایگان مشاوره، صدور و ارسال میکنیم. 

منتظرتان هستیم

ایزدی- نماینده برتر سالهای 91، 92، 93